Bravo Hub

Jedným z cieľov projektu Košice 2.0 je vybudovanie infraštruktúry s pridanou hodnotou, ktorá sa v priebehu troch rokov stane zázemím pre kreatívcov či začínajúce podniky.

Bravo Hub nie je len o fyzickom priestore. Je to miesto, ktoré svojou atmosférou, usporiadaním, vybavením a v neposlednom rade ľuďmi vytvára ideálne podmienky pre vznik originálnych nápadov.

Bravo Hub sa nachádza v širšom centre mesta s výbornou dopravnou dostupnosťou ‒ v priestoroch Kasární/Kulturparku. Jeho súčasťou sú:

Co-working je flexibilné kancelárske prostredie zdieľané kreatívcami a startupmi. Cieľom je podporiť vznik komunity rozmanitých ľudí, ktorým spoločné priestory umožňujú zdieľať hodnoty, skúsenosti, talent a nápady.

FabLab je otvorená platforma pre kreatívcov, študentov, podnikateľov a občanov zapojených v programe Inovuj ty! Základnou myšlienkou FabLab-u je ponúknuť priestor, v ktorom sa realizujú nové myšlienky a nápady s využitím najmodernejších technológií ako 3D tlačiareň, programovacie nástroje, laserové zariadenia na rezanie, KUKA robot, či CNC stroj.

Community & Meetup Space je flexibilný priestor určený na stretnutia, networking a vytváranie spoluprác kreatívcov, starupistov, občanov, podnikateľov či zástupcov samosprávy. Je miestom, kde sa tiež budú odohrávať meetupy startupovej komunity.

Audiovizuálne centrum je priestor vybavený vysokokvalitnými technológiami pre profesionálnu audiovizuálnu produkciu a miesto, kde sídli foto a video ateliér.

Pozrite si prezentačné video: