Zmeškali ste online diskusiu o dizajne alebo kryptomenách?


[Meetups, Video]

Online diskusie v rámci série Eastside Heroes sa venujú témam, ktoré rezonujú nielen vo svete IT, ale sú atraktívne aj v prostredí kreatívneho priemyslu. Medzi tie najsledovanejšie jednoznačne patrili meetupy o grafickom dizajne a svete kryptomien.

Dizajn/design je jeden z tých pojmov, ktorým všetci rozumejú, ale vlastne vôbec nie. Je všade okolo nás, môže byť dobrý, zlý, funkčný, nefunkčný, zaujímavý, nezaujímavý dokonca pekný či škaredý. Kde všade je alebo by mal byť dizajn prítomný a ako dokáže pomôcť alebo uškodiť?

Pozrite si online diskusiu s Martinom Kossuthom, CEO a senior UX designerom z More Design.

Magické slová crypto, kryptomeny a blockchain si aj napriek všetkému negatívnemu, pozitívnemu alebo zmätočnému vytvárajú stále väčšiu fanúšíkovskú základňu. Pre niekoho forma slobodných peňazí, možnosť investovať či dosiahnuť slobodu na internete, pre iných špekulácia a nebezpečný spôsob, ako zakryť kriminálne aktivity a nelegálnu činnosť.

Online diskusia s Petrom Tóthom z košickej firmy Hotovo priniesla odpoveď nielen na to, ako to celé začalo, ale tiež prehľad toho, čo sa na poli blockchainu deje mimo sveta kryptomien. Pozrite si záznam.